O Kubáááskovi

Nejde o žádnou pohádku, pozor na to. Jen zde chci napsat pár řádek o mně.

Žiju v Zápraží hudbou. No, hudbou... Hraju na bicí v kapele Snow Job a občas si skočím zahrát na ulici s Wen Reifem na cajon. Dále se zabývám organizací koncertů v BrainWave Production a celkově se snažím dělat vše ohledně hudby, ať už je to pomoc mladým kapelám, nebo jen hodnocení vystoupení těch větších. Často mě potkáte na koncertě a asi stejně často mě potkáte v hospodě. (Ješte taky chodím do školy..)
Mám spoustu nápadů a snažím se je realizovat, bohužel se toho občas moc bojím, jsem neprůbojnej a proto mi spousta věcí nevyjde tak, jak chci. Nicméně seberealizace je moje silná stránka - snažím se skládat pofidérní hudbu v FL Studiu, snažím se psát texty, snažím se kreslit, snažím se dál umělecky projevovat a snažím se dělat vše okolo hudby.
Miluju rokenrol a dejchám pro tu hudbu. Nemám rád pop a odsuzuju ho.. Ale vždy se dá nejít něco dobrého, myslím, že u hudby je nejdůležitější nápad. Nápadů, jak říkám, mám spousty, ale nikdy nedosáhnu toho, čeho chci.
Mám rád jídlo, pivo, bicí, freebord a sporty dost celkově a pak taky psaní. Začal jsem psát povídky a když na to nemám zrovna náladu, tvořím tenhle blog, na kterym si vlastně strašně moc zakládám. I když se nikomu nelíbí, mě se líbí strašně moc, protože jeho tvorba mě naplňuje a je tady přesně to, co já chci, aby tu bylo!

Slovo závěrem: Když se někomu nelíbí, co děláte a jak to děláte, nenechte se odradit. Je důležitější, aby to bavilo a naplňovalo vás a aby se to líbilo vám!

--Každý z nás má svůj sen. Ale ne každý kráčí k jeho naplnění. I já mám takový svůj sen. Ještě se mi nesplnil, ale doufám, že jednou ten den přijde. Neraduji se z malých úspěchů; chci vždy ten největší a udělám pro to snad cokoliv.
Proto se nebojte, postavte se výzvám čelem a jděte směle za svým snem. Až ho dosáhnete, na minutu si sedněte; uroňte pár slzy štěstí a pak si nahlas řekněte: "Něco jsem dokázal!" Neexistuje lepší pocit...--


Nebojte se tmy, ale toho, co je v ní schované.

Žádné komentáře:

Okomentovat