neděle 18. listopadu 2012

Nejkrásnější nábytek

Včera jsme s kapelou hráli na akci našim srdcím blízké, na Koncertu proti nesvobodě, totalitě a komunismu. Náš hrací čas byl původně v půl jedný, ale začali sme hrát ve dvě, což je teda něco strašnýho. Člověk už prostě nevnímá, tělo je unavený, koncentrace nula. A ještě před skoro prázdným sálem v těhle hodinách na náladě nepřidá. Teda, ono těch lidí tam bylo dost, ale když je kapacita 500, s padesáti sál vypadá prázdně...Holt máničky nevydržely.
No, každopádně koncert byl super duper.
(Příští máme 1. prosince v K4, tak se stavte!)
A tak sem včera vyrazil kolem půl čtvrté hodiny noční, chvíli si zdřímnul u přítelkyně a ráno dorazil domů. Bez snídaně, jen shodit oblečení smrdící kouřem a zalehnout. Postel! Teplo! Spánek.. tak úžasnej pocit člověk zažije a ocení ho fakt jen, když je hoodně vyčerpanej.
A tak sem se vzbudil ve čtyři odpoledne, ke snídani si dal hezky pečenou kachnu se zelím. A zalehnul do postele. Sice se musím učit chemii a autoškolu, ale to počká... Protože dávaj tenis. A hokej. A fotbal. A formuli!! To prostě nejde...
A tak sem rád, že sem si vůbec našel čas, abych vám popsal, jak moc si cením toho kusu nábytku, na kterém právě ležím.. Neskutečně. Bez skříně se člověk obejde, oblečení může hodit na postel. Stůl taky nepotřebuje, nají se v posteli. Židli? Nepotřebuje, sedne si do postele. A jinej nábytek ani neznám..
Postel, základ života :)

PS.: Gratuluju k Davis Cupu :)

Žádné komentáře:

Okomentovat